أنظمة تعبئة السوائل

Talebe Yönelik Farklı Kapasiteler

Teknik Özellikler

Model

Sıvı Dolum Sistemleri

Kapasite

Max. 10.000 Adet/saat

Doldurulabilecek Ürünler

Su, Ayran, Meyve Suyu, Mayalı Süt vb. birçok ürün

Gramaj

İstenilen Gramaja göre ayarlanabilir.

Nozul Adeti

10 Adet

Pnömatik Basınç Gereksinimi

8 bar

Kullanılan Malzemeler

304 - 316 Kalite gıdaya uygun Paslanmaz kullanılır.

Opsiyonel Teknik Özellikler

Opsiyonel özellikler isteğinize göre eklenebilir.

UV lamba, HEPA filtre, Plastik kapak kapatma, Farklı kase şekillerinde dolum, tek makinada farklı ölçülerde doldurma aparatları, 2.doldurma istasyonu, rulo kesme yapıştırma, hazır kesilmiş folyo yapıştırma, katı veya sıvı nozzel seçeneği, hunide ısıtıcı ve karıştırıcı, çıkış konveyörüne toplama tepsisi, doldurma ünitesine transfer pompası, azot gazı.

Sıvı Dolum Sistemleri

Dizayn Makina olarak özel tasarlanan ve üretilen sistemlerin üretimi gerçekleştirmekteyiz. Hedeflenen kapasite adetlerine göre farklı sistemlerde tasarlanan sıvı dolum hattı, tamamen kullanılan ürün ve ambalaja göre özel tasarlanmaktadır.

sıvı dolum sistemleri
sıvı dolum sistemleri

Tam otomatik, yarı otomatik ve manuel seçeneklere sahip sıvı dolum sistemleri yüksek ve düşük gramaj miktarlarına göre de üretilmektedir. Üretilen sıvı dolum hattı farklı gramaj aralıklarına göre ayarlanabilen kullanışlı makinelerdir.

Sıvı Dolum Sistemleri için pistonlu ve servo motorlu gibi farklı sistemlerle kullanarak yapılmaktadır. Bu sistemler ürününü yoğunluk oranına, gramaj miktarına ve kapasite adetlerine göre tasarlanmaktadır.

Dizayn Makina olarak 1993 yılından gelen tecrübemizle ambalajlama sistemleri üretimini gerçekleştirmekteyiz. Yerli üretimini gerçekleştirdiğimiz makinelerimizin yazılımlarının programlamalarını da kendi bünyemizde gerçekleştirmekteyiz.

Dizayn Makina paketleme makinesi üretimini istanbul da gerçekleştirmektedir. Tasarımından, programlamasına, üretimi, test, eğitim süreçleri vs. tamamı profesyonel ekibimiz tarafından kendi bünyemizde yapılmaktadır.

Neden Dizayn Makina?

Farklı tasarım ve kapasitelerde paketleme sistemleri üretilmektedir. Manuel, Tam otomatik ve Yarı otomatik sıvı dolum makinesi sistemleri farklı gramaj ve kapasitelerde, üretim alanına uygun şekillerde tasarlanmaktadır. 

1993 yılından gelen tecrübesiyle Gıda Ambalaj ve Paketleme Makineleri sektöründe önemli bir yer edinmiş Dizayn Makina, sıvı dolum hattı için ürettiği makinelerle endüstriyel, kalıcı ve kullanışlı çözümler sunmaktadır. 

İstanbul da ki tesisimizde üretilen bütün makinelerimizin sistemlerin yazılımları tamamen Dizayn Makina tarafından yapılmaktadır. Yazılımı programlanan makinelere uzaktan internet yoluyla bağlanarak olası arıza durumunda müdahale edilebilmektedir.

Makine satışı sonrası da kurulum hizmetlerimiz, yedek parça ve servis hizmetlerimiz kendi bünyemizdeki profesyonel ekibimiz tarafından verilmektedir. 

İstanbul da üretilen ambalajlama sistemleri, dünyaya ihraç edilmekte ve tüm dünyada kabul görmüş standartlara uygun malzeme ve sistemler kullanılmaktadır. 

Tam, Yarı otomatik ve Manuel Sıvı Dolum Makinası Fiyatları

Farklı bütçelere uygun Tam, Yarı otomatik ve Manuel Sıvı Dolum Makinası Fiyatları mevcuttur. Dizayn Makina olarak dünyanın 116 ülkesine yaptığımız ihracat kalitesiyle ürettiğimiz makinelerimizi en uygun fiyatlarla firmalarla buluşturmaktayız.

Paketleme Hatlarında doldurulacak ürün yoğunluğuna göre dolum sistemleri farklılıklar göstermektedir. Tam, Yarı otomatik ve Manuel Sıvı Dolum Makinası Fiyatları da doldurulacak ürünün viskozite oranına göre belirlenen siteme göre değişmektedir.

Gıda, kozmetik, kimya, temizlik vb. ürünler için sıvı dolum makinesi istanbul da üretilmektedir. Üretilen bu makineler büyük ve küçük ölçekli firmaların kapasite ve bütçelerine uygun olarak yapılmaktadır.

Kullanılan malzeme kalitesi de fiyatları belirleyen diğer bir husustur. Kaliteli malzeme kullanımı kullanılacak makinanın uzun vadeli sorunsuz çalışması için çok önemlidir. Dizayn Makina olarak uluslararası standartlara uygun, dünyada alanında en iyisi olan malzemelerle üretilen makinelerimizi uygun fiyatlarla siz değierli müşterilerimize sunmaktayız.

Sizleri de Dizayn Makinanın Son Teknoloji Sıvı Dolum Makinesi İstanbul Üretim Tesisimize Bekliyoruz

Sıvı dolum makinesi İstanbul ikitellide bulunan tesisimizde, tasarımdan başlayarak, üretimin bütün safhaları bulunmaktadır. Dizayn Makina olarak satış sonrası servis hizmetimizin kalitesi makinenin bütün süreçlerini yapan bir üretici olmamızdan kaynaklanmaktadır.

304 ve 316 kalite paslanmaz malzemeden üretilen makinelerimiz, birçok kalite standartları içinde sertifikasyonu yapılmış olanrak istanbul da üretilmektedir. Üretimini gerçekleştirdiğimiz sistemler uluslararası standartlara uygun olup, dünyanın 116 ülkesine ihracat yapmamızda bu standartlara sahip olduğumuzun bir kanıtı niteliğindedir.

Tam ve yarı otomatik sıvı dolum makinesi sitemleri için kap, şişe, kavanoz, kova, tüp vb. gibi farklı ambalajlara paketlemeler yaparak, farklı istasyonlarda ekleyerek komple endüstriyel bir sistem oluşturmaktayız.

Dizayn Makina olarak sıvı dolum sistemlerinin yanında kapak kapatma, etiketleme, body sleeve giydirme, sterilizasyon gibi sitemlerde de özel tasarımlar yaparak endüstriyel çözümler sunmaktayız.

Gelişmiş servis ağımız sayesinde kurulum sürecinden başlayarak, kullanım esnasında uzaktan internetle bağlantıdan, oluşabilecek arızalar için verdiğimiz servis hizmetimiz sayesinde, uzun yıllar kullanılacak makineler üretmekteyiz.

Tam, yarı otomatik ve Manuel makineler hakkında teknik ve fiyatları bilgisi almak için İletişim sayfamızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Yarı otomatik Sıvı Dolum Makinesi

Farklı bütçelere uygun Tam, Yarı otomatik ve Manuel Sıvı Dolum Makinası Fiyatları mevcuttur. Dizayn Makina olarak dünyanın 116 ülkesine yaptığımız ihracat kalitesiyle ürettiğimiz makinelerimizi en uygun fiyatlarla firmalarla buluşturmaktayız.

Makinelerimizde doldurulacak ürün yoğunluğuna göre paketleme sistemleri farklılıklar göstermektedir. Tam, Yarı otomatik ve Manuel Sıvı Dolum Makinası Fiyatları da doldurulacak ürünün viskozite oranına göre belirlenen siteme göre değişmektedir.

Gıda, kozmetik, kimya, temizlik vb. ürünler için farklı makineler istanbul da üretilmektedir. Üretilen bu makineler büyük ve küçük ölçekli firmaların kapasite ve bütçelerine uygun olarak yapılmaktadır.

Dizayn Makina Tarafından Üretilen Diğer Paketleme Makinaları

Dünya da 100 den fazla ülkeye makine ihracatı yapmanın verdiği güvenle üretilen paketleme makinaları, İstanbuldaki üretim tesisinde, tasarımı ve üretimi tamamen Dizayn Makina tarafından yapılmaktadır. 

Makine tasarımı ve üretimi tecrübe ve birikim gerektiren bir süreçtir. Dizayn Makina olarak 1993 yılından gelen tecrübemizle paketleme makineleri alanında ürettiğimiz makinaları bilgi birikimimizi kullanarak kendimize özgün şekillerde tasarlıyoruz.

Şişe, kavanoz, kova, hazır kap, tüp kaşık vb. ambalajlara farklı sistemlerde paketleme hatları üretimi yapılmaktadır. Ambalaja ve kapasiteler uygun olarak tasarlanan kapatma sistemleri, tamamen talep edilen ölçülere göre özel olarak tasarlanmaktadır.

Üretilen paketleme makinelerinin tamamının yazılımlarının programlaması kendi bünyemizde profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Programlama ile ilgili gereken değişiklikler kendi ekibimiz tarafından hızlı ve kalıcı bir biçimde çözülmektedir. Ayrıca makinalarımızın tamamına internet üzerinden bağlantı kurarak değişiklikler yapabilme, arızalara müdahale edip çözüm bulma gibi hizmetlerimizde mümkündür.

Tam otomatik, yarı otomatik, manuel sistemler üretimleri istenilen kapasiteye göre belirlenmektedir. Talep edilen üretim adet miktarına, gramaja göre doğru sistemi belirlemek çok önemli bir husustur.

Dizayn Makina tarafında sizlere özel olarak tasarlanıp üretilen makineler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak ve teklif alabilmek için iletişim sayfamızdan, iletişim bilgilerimize ulaşabilirsiniz.

istanbul, tam otomatik, yarı otomatik, manuel, ambalaj, paketleme

Fiyat Teklifi Al

Uzman Müşteri Temsilcilerimiz En Kısa Zamanda Size Geri Dönüş Yapacaklardır.

Size Özel Makina Yapıyoruz.

Fiyat Teklifi için, lütfen makinanızın kapasitesi , hangi ürünün dolum yapılacağı gibi önemli bilgileri bize iletmeniz daha sağlıklı bir fiyatın çıkarılmasını sağlayacaktır. Aşağıdaki Bilgileri Doldurup Fiyat Teklifi Al Butonuna Basınız.